Ieteikumi līgavām

Tik svinīgs notikums kā kāzas visos laikos radījis vēlmi izskatīties apburoši un nevainojami. Kāzu diena ir tik nozīmīga un saviļņojoša! Taču rūpes, kas saistās ar kāzu svinībām, mēdz būt visai prozaiskas. Un šai dienai nav nedz mēģinājumu, nedz kļūdu labojumu. Bet gribas, lai viss izdotos lieliski un paliktu atmiņā kā skaistākais dzīves mirklis! Lai būtu pārliecība, ka viss noritēs visaugstākajā līmenī, iesaku ar vizuālo tēlu saistītās lietas uzticēt profesionālam stilistam un grima māksliniekam. Svarīgi būtu to darīt jau laicīgi, jo katram māksliniekam, arī vizāžistam ir savs rokraksts. Tāpēc pirms svarīgā notikuma, ļoti svarīgi būtu veikt izmēģinājuma make up, lai novērtētu gan vizāžista darbu, gan visu kopējo tēlu. Jāpiebilst, ka visas lietas jāvērtē kontekstā. Aksesuāriem, rotām, frizūrai un grimam jābūt harmonijā un vienam otru jāpapildina. Labs, profesionāls vizāžists, noteikti palūgs jums parādīt iecerēto frizūras variantu, kleitu u.c. aksesuārus. Ideālais variants būtu stilists un vizāžists vienā personā, kurš perfekti pārzin gan jūsu vizuālo tēlu, gan pazīst un jūt iekšējo pasauli un svarīgi, lai būtu labs savstarpējs kontakts. Ņemot verā savu pieredzi, gribu sniegt dažus ieteikumus, kuri būtu ļoti svarīgi, lai kāzu make up izdotos nevainojami:
– Skaistumkopšanas procedūru kompleksu sākt vismaz 1 nedēļu pirms kāzam.
Šajā laikā vajadzētu veikt sejas tīrīšanas procedūras, pīlingus u.t.t. Jo laba grima pamatā ir tīra, nevainojami gluda sejas āda. Ja sejas āda nebūs pienācīgi sagatavota, tad pat visskaistāk uzklātās acu ēnas būs liekas. Noteikti neaizmirst par pārējo ķermeni, palutināt arī kakla un dekoltē zonu ar maskām. Šis būtu piemērots laiks, lai veiktu manikīru, matu krāsošanu un citas vēl nepieciešamās procedūras.
– Vienu dienu pirms kāzām veikt uzacu korekciju, jo bieži pēc tās rodas neliels apsārtums vai iekaisums, tādēļ to neatstāt uz pašu svētku dienu. Tāpat vajadzības gadījumā, atkarībā no ādas tipa, varētu veikt sejas pīlingu vai skrubi.
– Kāzu dienā, pirms grima uzklāšanas ieteiktu vieglu liftinga sejas masku.
Runājot par kāzu grima tendencēm, joprojām aktuāla klasika. Pēc pieredzes vērojot, līgavas visbiežāk izvēlas dabisku grimu – maigas, mirdzošas, persiku, vaniļas vai ziloņkaula toņu acu ēnas. Ir protams, gadījumi, kad kopējais tēls prasa drosmīgāku un dramatiskāku make up. Acu ēnas varam pieskaņot kleitas vai kāda cita aksesuāra tonim. Lai grims būtu noturīgāks, zem tonālā krēma jālieto speciāla bāzīte, kura vienlaicīgi arī maskē ādas nepilnības un izlīdzina to. Nepieciešams izvēlēties ūdensnoturīgu skropstu tušu un ilgnoturīgu lūpu krāsu. Lai grims būtu noturīgāks lieto speciālu make up fiksatoru. Taču, lai arī cik noturīgs būtu grims, līgavai pašai ieteicams(pēc vizāžista ieteikuma) iegādāties lūpu krāsu un pūderi, lai dienas laikā varētu to atjaunot.
Ceru, ka sniedzu jums nelielu ieskatu un informācijas daudzumu par šo nozīmīgo svētku dienu, bet gribu piebilst, ka katrs gadījums un cilvēks ir individuāls, tādēļ vislabāk pēc padoma vērsties tieši pie sava vizāžista.

Powered by Cincopa WordPress plugin